Як додати свою громаду на карту WOC [online]

Чому ми відразу не додали усі громади на карту?

Все дуже просто - не хочеться щоб були громади з 0 жителів. Крім того, до першої офіційної виборчої кампанії на пост мера нової еГромади, хтось має виконувати його (мера) функції. Тому щонайменше 1 житель потрібен обов'язково. І не простий, а хоча б трішки вмотивований.

Чому відразу вмотивований?

А навіщо вашій громаді з самого старту абсолютно не вмотивований мер? Як ви вже зрозуміли - користувач, який першим "пробореться" за додавання своєї громади на карту - автоматично стає мером до найближчих офіційних виборів.

Коли вибори?

З моменту запуску політичного модуля, вибори мера відбуваються 1 раз на імсяць, одночасно для усіх еГромад.

То як додати свою громаду на карту? Це платно?

Це безкоштовно. Достатньо надіслати нам наступну інформацію:

  1. Назва громади
  2. Область.
  3. Лінк на герб у хорошій якості (якщо герба немає - буде стандартна заглушка).
  4. Географічні координати в десятковому вигляді для точки на карті. Де взяти? - наприклад на Google Maps або у Вікіпедії. Має виглядати приблизно ось так: 50.7593200; 25.3424400 (це координати Луцька якшошо).

Щоб дізнатись координати вашої громади, скористайтесь порадою від Google

Куди слати?

е-пошта: game@woc.org.ua або у телеграм @igelios.

Поки громаду додають...

Рекомендуємо зареєструватись (якщо Ви ще не зареєстровані) у будь-якій з вже розміщених громад і використати паузу щоб розібратись у ресурсі з середини, заповнити профіль (нагадую - вам бути мером і ваше обличчя висітиме ще досить довго на вітрині вашої громади). А як вистачить часу, то можете відразу пройти кілька домашніх завдань цікавого вам навчального курсу щоб заробити свої перші бали рейтингу. Підказка: рейтинг усієї громади визначатиметься як сума балів рейтингу усіх її жителів.