Майстер Гри Світ Громад (рівень ІІ)

Майстер Гри Світ Громад (рівень ІІ)

Рівень II. Майстер-фасилітатор – обрав спеціалізацію у використанні гри та поглиблює свої знання у сфері впровадження та зміни поведінкових моделей. Відповідно, знає моделі та способи використання гри, уміє висувати власну робочу гіпотезу в контексті своєї діяльності та перевіряти її на практиці, уміє інтерпретувати та описувати результати ігрових сесій, може створити власну модель використання гри й успішно її застосовувати.Курс актуальний лише для тих, хто вже досяг І рівня майстерності.
Час виконання усіх завдань
07:00
Завдань в курсі
12
Складність
Навички, які прокачаєте
  • Комунікативна
  • Професійна
  • Проектна
  • Фінансова

Про що цей курс

Рівень II. Майстер-фасилітатор – обрав спеціалізацію у використанні гри та поглиблює свої знання у сфері впровадження та зміни поведінкових моделей. Відповідно, знає моделі та способи використання гри, уміє висувати власну робочу гіпотезу в контексті своєї діяльності та перевіряти її на практиці, уміє інтерпретувати та описувати результати ігрових сесій, може створити власну модель використання гри й успішно її застосовувати.

Курс актуальний лише для тих, хто вже досяг І рівня майстерності.

Завдання
Нове
15 хв
0.04
0.04
Приймаючи рішення про сертифікацію на другий рівень Майстра гри, ви точно чимось для себе його обґрунтовували.Навіть, якщо ви опинилися тут суто із цікавості —  ми хочемо про це знати!
Нове
10 хв
0.04
Вітаємо на курсі Майстра гри другого рівня!Схоже, ви з нами надовго, адже ви обрали шлях творення змін у суспільстві через використання адаптивного інструменту — гри "Світ Громад".Ви вже маєте певний досвід і, сподіваємось, уже гарно знаєте правила, легко відбиваючи навіть мозколамні запитання від гравців.Саме час зосередитися на тому, як вирішувати конкретні задачі за допомогою гри й робити це більш осмислено, при цьому заробляючи на цьому фаху. Пройшовши цей курс, ви подивитесь на гру "Світ Громад" дещо з іншої перспективи, ніж раніше.Адже майстер гри другого рівня — це про осмисленість, вдумливість та аналіз. Це про обраний вектор втілення змін.Готові? Тоді починаємо!
Нове
10 хв
Сподіваємось, ви вже вдосталь попрактикувалися у проведенні гри й маєте різнорідний досвід, який дозволить вам легше й осмисленіше пройти цей курс.
Нове
15 хв
0.08
Практикуючись у проведенні гри на першому рівні, для кого переважно ви влаштовуєте ігрові сесії? Ваша аудиторія — це шкільна/стдентська молодь, працівники вашої організації, місцеві депутати чи громадські активісти? А може, ви діагностуєте членів своєї родини за допомогою гри "Світ Громад"? ;)
Нове
40 хв
0.04
0.04
0.04
Що заважає Майстрові ставати нарощувати свій професіоналізм?Відповідь проста: деструктивні установки в контексті цієї діяльності. Ми спробували їх виловити й описати, аби ви також змогли це зробити (але для цього треба бути чесними із самими собою).Осмисливши ці деструктивні установки, ви можете перетворити їх на протилежні — конструктивні, які допомагатимуть зробити вашу діяльність змістовною, продуктивною та такою, що приносить задоволення й матеріальну винагороду!
Нове
40 хв
0.08
Гра по моделі - це саме той формат, який ви маєте освоїти для того, щоб використання гри "Світ Громад" набуло нового сенсу для вашої діяльності. Завдяки розробці власної моделі ви зможете стати таким собі антропологом, який на практиці досліжуватиме поведінку людей. Ви зможете робити це для того, аби коригувати поведінкові патерни (моделі) обраних груп людей у певних умовах.За час існування гри Світ Громад різними людьми вже було напрацьовано моделі та способи її використання. І це не стала величина: вони примножуються завдяки гнучкості мислення тих, хто володіє цим інструментомі хто бачить можливості його застосування для вирішення конкретних задач.А для того, аби краще зрозуміти, що таке моделі та способи, пропонуємо виконати це завдання.
Нове
02:00
0.16
Саме час приступати до творення вашої власної моделі. Її побудова розпочинається з висування гіпотези. А гіпотеза —  із пошуку правильного запитання.Будуючи гіпотезу, ми виходимо з того, що чогось не знаємо про проблему, яку намагаємось вирішити. Бо якби все було так просто, її б давно виправили. І гіпотеза може полягати в тому, щоб через гру дізнатися щось більше про сферу з якою ми працюємо й виявити білі плями, яких не бачимо.Приклад побудови гіпотези:Беремо якийсь факт. Наприклад, активність молоді на виборах. Лише приблизно 5% молоді ходить на вибори. Чому молоді люди не голосують?Питання: чи можу я через гру СГ зрозуміти причини і чи можу завдяки грі збільшити цей відсоток в громаді до 10-15%?Гіпотеза: якщо я буду проводити ігри з випускниками школи, обговорювати і розбирати за грою політичні програми, пояснюватиму, у чому фішка ходити на вибори, замість того щоб читати нудні уроки і переказувати прописні істини молоді, яка і так не хоче їх чути, я можу збільшити % молодих виборців з 5 до 10, бо ігри більш ефективні і дієві, ніж нудні уроки.
Нове
30 хв
0.08
У мережі Майстрів гри прийнято ділитися своїми напрацюваннями. Тому для того, щоб інші майстри, а також усі жителі платформи woc.org.ua могли бачити, яким чином такий інструмент як гра Світ Громад допомагає людям ефективно взаємодіяти з іншими людьми, ви маєте створити власну газету.
Нове
60 хв
0.16
0.16
0.16
Отже, ви висунули свою гіпотезу. Однак для того, аби згодом сформувати власну модель, потрібно цю гіпотезу протестувати. Тобто, дослідити, чи справджується вплив гри, закладений вами в гіпотезі, для вирішення конкретної проблеми. Але двох, трьох чи навіть п'яти ігор буде замало, аби дослідити закономірність та оцінити вплив ігрових сесій на зміну поведінки. Тому виконання цього завдання потребує часу та уважності.Проводячи ігри для тестування власної гіпотези, ви маєте підібрати таку "формулу" — вдалу комбінацію сценарію, кількості гравців, кількості повторних взаємодій (ігор) із групою, запитань для обговорення та іншого, яка даватиме необхідний результат та згодом викристалізується у вашу модель.Успіхів!
Нове
20 хв
0.08
Майстер другого рівня має знати про всі можливі формати проведення гри (а може навіть створювати свої) й уміти їх застосовувати. У цьому курсі ми концентруємось на одному з таких форматів, який дозволяє використовувати гру "Світ Громад" як інструмент дослідження й корекції поведінки та установок людей.
Нове
40 хв
0.64
Якщо ви дійшли до цього етапу —  у вас неабияка мотивація. Сподіваємось, ці 10 ігор дозволили вам не лише зануритися у вирішення проблеми, але й відкрити для себе гру Світ Громад дещо по-іншому, а також пізнати краще самого себе та людей. Як не парадоксально, але такий процес як створення моделі лише полегшує вашу діяльність. Напрацьований досвід, який вдається не розгубити, а упакувати в продукт —  модель —  це ваш скарб.Лишилося зробити останній крок перед здобуттям статусу Майстра гри ІІ рівня!
Нове
20 хв
0.08
Вітаємо! Ви це зробили.Схоже, тепер ви володієте цінними знаннями й уміннями —  дозвольте їм працювати на вас.Бажаємо натхнення й продуктивних змін!Але перш ніж отримати омріяний і заслужений сертифікат, поділіться, будь ласка, своїми враженнями від курсу!