Вхід

← Велицька територіальна громада ← Інвестеційні проекти

Центр культурного розвитку та відпочинку громади

Характеристики

Основні данні
Тип Власності
Майновий комплекс
Транспортна інфраструктура
Відстань до дороги з твердим покриттям
50м
Відстань до Ж/Д вокзалу
18 км
Відстань до Аеропорту
220км
Котактна особа
Котактна особа
Олена Васильєва
Телефон
(097)835-49-69
E-mail
elenochka_eva@ukr.net
Файли під скачку

Створення центру активізації громади

Велицька об’єднана територіальна громада є першою спроможною громадою на території Ковельського району і однією з перших в області, яка утворилася шляхом добровільного об’єднання громад. Тому щоб ще краще об'єднати громаду потрібно створити центр культурного розвитку та відпочинку, який може бути не тільки центром надання культурно-освітніх послуг, а й може бути центром активізації громади, де можна буде обговорити спільні проблеми і досягнення, залучити активних жителів громади не тільки до  культурно-розважальних заходів, а й розвивати ділову активність та консолідацію не тільки молоді,а й інших прошарків населення.

На території окремих сіл не має можливостей для культурного розвитку та відпочинку, тому необхідно створити центр розвитку. В одному із сіл громади, а саме в селі Сільце є потенціал для формування відпочинкової зони - великий яблуневий сад та прилегла до нього територія, водойма. Це дасть можливість громади не їхати світ заочі, а відпочити в своїй громаді.  Поруч з водоймою колись било джерело,проте, воно теж не залишило сліду,а, отже, потрібно відновити джерело.

Також по периметру побудувати бесідки для відпочинку громади, для обговорення проблем і досягнень, для колективної роботи. Поки дорослі жителі громади активно відпочиватимуть, їх діти матимуть можливість погратися на дитячому майданчику з пісочницями, гойдалками.  На території даного саду потрібно побудувати також літню сцену, де б змогли відбуватись культурно-розважальні заходи для жителів всієї громади. Створення центру культурного розвитку і відпочинку дасть змогу згуртувати громаду, посилити довіру громади до влади, спільно брати участь у вирішенні проблем, де кожен матиме змогу поділитися власними ідеями для розвитку громади.

Село Сільце знаходиться недалеко від міжнародної траси, тому зоною відпочинку можуть користуватись не тільки населення громади,а й туристи,які будуть відвідувати громаду, що дасть можливість покрити власні витрати на створення центру відпочинку.

Оскільки більшість населення об’єднаної територіальної громади складають діти та молодь , одним з пріоритетів розвитку ОТГ є розвиток здоров'я та спортивний розвиток. Поруч з садом є територія на якій можна побувати стадіон для футболу, адже юнаки громади і не тільки дуже активні футболісти і неодноразово здобувають перемоги в змаганнях з футболу. Але стадіон на якому вони грають не відповідає нормативам і це пригнічує. Тому будівництво стадіону принесе велику користь в громаду, так як молоді люди будуть сфокусовані на активному і здоровому способі життя, а не проводити час в барах за розпиванням спиртних напоїв.. Поруч зі стадіоном також побудуємо майданчик для пляжного волейболу, на якому можна пограти волейбол як дитині так її батькам і бабусям,дідусям.

Для реалізації ідеї потрібно долучити якомога більше мешканців громади, це посилить бажання для створення наступних ідей розвитку громади й активізує громаду. Залучити юних мешканців громади до реалізації частини заходів проекту, які можна покрити власними витратами. Створити волонтерську групу, яку підучити, що дасть змогу допомогти в розвитку громади, а також здобути досвід  волонтерства,який на даний час високо цінується і  знадобиться  в майбутньому.

Центр громади сприятиме моральному вихованню людей, дасть їм можливості для повноцінного сімейного відпочинку, позитивно вплине на стан здоров’я дітей та підлітків. Єднання жителів громади з природою за рахунок інвестицій у благоустрій саду – гарна справа у вирішенні багатьох екологічних проблем.

Після реалізації проекту громада зможе показати приклад для наслідування, збільшиться бажання людей з кожним днем піднімати і розвивати громаду. А, отже, ідея є актуальною на даний час і потребує реалізації.