Вхід

Гніздичівська територіальна громада ( 17 )

Про громаду

Загальні відомості

Основні данні
Країна:
Україна
Регіон:
Львівська область
Утворена:
9 серпня 2015
Тереторія та населення
Площа:
57,6 км2
Населення:
6862
Густота:
119,13
Населені пункти
Місцева рада
Голова ради:
Оліяр Іван Іванович
Контактні дані
Адреса:
81740, Львівська обл. Жидачівський р-н, смт. Гніздичів, вул.Грушевського, 7
Телефон:
(03239) 4-82-45
Веб.сайт:
http://hnizdychiv.org.ua/community/investment-passport/
Громада на карті
Файли під скачку

Селище Гніздичів - центр громади

Гніздичів (Кохавине) — селище міського типу Жидачівського району Львівської області на правому березі річки Стрий, за 4 км на південь від Жидачева.Відпустове місце Кохавине відоме з 1646 р. — часу з`яви там Чудотворної ікони Матері Божої Кохавинської. Спочатку на тому місці для образу було збудовано невелику каплицю, а пізніше, у 1748 р. — простору дерев`яну церкву. Поруч з нею виріс монастир кармелітів.

За цей час було зафіксовано багато випадків зцілень перед іконою, а тому спеціальна комісія, що вивчала це явище, оголосила її Чудотворною. Сталося це 26 травня 1755 р.

У 1789 р. за австрійського імператора Йосифа II монастир було ліквідовано. Він вдруге відродився тільки у 1855 р. Тоді ж було відновлено давню каплицю і реставровано образ. 1868 року було закладено наріжний камінь під новий храм, який освячено 1 вересня 1894 р.

Визначною подією в історії Кохавина став день 15 серпня 1912 р., коли відбулась коронація ікони, на яку зібралась велика кількість прочан не тільки з Галичини, але й інших країн Європи.

З 1931 р. монастирем володіли отці єзуїти, які перед Другою світовою війною вивезли образ Кохавинської Матері Божої до Польщі.

У березні 1990 р. давню святиню взяли під свою опіку отці Редемптористи, які не тільки повернули стару назву цьому селу, але й докладають чимало зусиль, щоб повернути йому колишню славу.

Про громаду

Гніздичівська  селищна об`єднана територіальна громада — територіальна громада в Україні, в Жидачівського району Львівської області. Центр — смт. Гніздичів.

Утворена 9 серпня 2015 рокув рамках адміністративно-територіальної реформи.

Голова Гніздичівської ОТГ Іван Оліяр у своєму зверненні до потенційних інвесторів обіцяє, що вони знайдуть на території його громади надійних партнерів, вигідні пропозиції, а також підтримку влади у реалізації інвестиційних проектів. «Ми націлені на ефективний розвиток всіх напрямків бізнесу та соціальної сфери, аби забезпечити належне соціально-економічне та культурне зростання», – зазначає Іван Оліяр.

Інвестиційний паспорт складається з п’яти розділів. У першому містяться основні цифри та факти для інвестора (населення, кількість населених пунктів, сполучення, відстань до обласного центру та кордону), історична довідка, конкурентні переваги та економіко-географічне розташування ОТГ, а також концепція її розвитку.

Другий розділ розповідає про підприємства, які працюють на території громади, людські та природно-сировинні ресурси, якими вона володіє.

Третій розділ присвячено соціальній сфері. Тут можна знайти інформацію про освітні, культурні та медичні заклади на території ОТГ, а також найцікавіші культурні заходи, які відбуваються в громаді.

У четвертому розділі – «Інвестиції» – йдеться про інвестиційну привабливість Львова та Жидачівського району, можна знайти інформацію про великі іноземні компанії, які вже працюють у районі. Також тут можна прочитати про основні податки, які треба платити в Україні підприємствам, і пільги, які готова надати інвесторам Гніздичівська ОТГ.

П’ятий розділ присвячено інвестиційним пропозиціям. Інвестиційний паспорт має українську та англійську версії.

Індикатори розвитку

Швидкість Інтернету
20 Mb/s
Автобусне сполучення
Так
Залізнична станція

станція Гніздичів

1 км
Найближчий аеропорт

Міжнародний аеропорт Львів

72 км
Пошта
Так
Медпункт
Так
Пляж
Так
Річка
Так
Рибалка
Так
Банкомати
Так
Музеї, пам'ятки
Так
Над рівнем моря
264 м
Температура літом
18 C
Температура зимою
-5 C
Найближче місто

Стрий

36 км
Релігії
2 конфесій