Вхід

← Литовезька територіальна громада ← Новини Громади

“Литовезька ОТГ матиме європейські дороги”, – перший заступник голови Волинської обласної ради Пирожик

Характеристики

Рубрика
Анонси та події

“Литовезька ОТГ матиме європейські дороги”, – перший заступник голови Волинської обласної ради Пирожик

Дороги у новоствореній Литовезькій ОТГ збудують за кошти Євросоюзу спільно з поляками. 

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

Як стало відомо, сільський голова села Литовеж, що у Іваничівському районі, Іван Іванчук підписав партнерську угоду з бурмістром Заблудова Адамом Томанеком.

15400428_1259039980785308_9167987559486206970_n

У рамках транскордонноного проекту “Польща-Білорусь-Україна” угода дасть можливість отримати на будівництво місцевих доріг до 2,5 мільйона євро, – повідомляє Олександр Пирожик.

Очільник Литовезької сільської ради Іван Іванчук давно налагодив співпрацю з керівниками гміни Мірче у Польщі. Голова сільради раніше розповідав про роботу над спільним проектом з покращення якості, будівництва доріг з української сторони та стадіонів зі сторони поляків.

Сільський голова каже, що поляки до об’єднання громад відносяться позитивно, адже вони вже через це пройшли, хоч такий процес в Польщі триває до цих пір. В Литовежі працює громадська організація «Розвиток» районного значення, яка займається питаннями транскордонного співробітництва.

Потенційний кандидат на голову Литовезької ОТГ Іван Іванчук зауважив, що давно домовився з партнерами із Польщі про співпрацю, відтак, і за рахунок цього громада здатна сама себе забезпечувати.