Вхід

Про проект

Світ Громад – це інтернет-сервіс, мета якого створити середовище для обміну інформацією між громадами, представлення своїх інвестиційних та виробничих можливостей та сприянню прозорості в реалізації місцевих політик. Це не лише місце, де можна похвалитись своїми досягненнями, але й отримати інформацію про досягнення колег та сусідів. Адже часто буває, що схожу до вашої проблему вже хтось вирішив, то навіщо винаходити велосипед, якщо можна просто подзвонити…
Дата відкриття: 1 серпня 2016 року
Днів з моменту відкриття: 1347

Світ Громад сьогодні:

419
Всього громад
42
Інвестиційних проектів
108
Продуктів громад
1976535
Населення
2.7
Середній індекс відкритості

Популярне у громадах:

87
Громад з Пляжами
6
Гірських громад
3
Приморських громад
152
Можна рибалити
121
Громади з лісами
49
Полювання

Як використати сервіс Світ Громад для себе?

Кабінет громади

Кожна громада, яка отримала права доступу, має свій віртуальний кабінет (реквізити для доступу у ваш кабінет ви отримали в офіційному листі на ім’я голови громади). Через кабінет ви можете змінювати, доповнювати інформацію про свою громаду без будь-яких обмежень. Працівники та волонтери проекту вже розмістили частину інформації про вас в тому обсязі, який вдалось знайти під час розробки проекту. В першу чергу перегляньте, те, що вже є і виправте (або повідомте нам і ми виправимо), дані, що вже не актуальні.

Профіль громади

Профіль вашої громади – це основна сторінка, з якої відвідувачі Світу Громад отримують інформацію про вас. Тут варто розмістити: історичну довідку, туристичні принади та можливості, ваші конкурентні переваги для бізнесу, інвестицій чи того самого туризму.

Гроші громади

Це можливість у спрощеній формі презентувати в першу чергу для своїх громадян – місцевий бюджет. Згодом у цьому розділі також з’явиться можливість окрім офіційного бюджету громади оприлюднювати фінансові можливості та діяльність Фондів громад.

Рейтинг прозорості (відкритості) громади

Основою для вибору саме цих 25 індикаторів були наступні дві принципові позиції: 1. Індикатори мають бути такими, щоб їх легко і неупереджено можна було б перевірити дистанційно. 2. Індикатори мають бути достатньо легкими до впровадження у випадку їх відсутності в громади. Більшість індикаторів було напрацьовано самими представниками громад в рамках відкритого простору «В яку громаду я хочу інвестувати?», що проходив у Луцьку 8-10 квітня 2016 року.

Підбір громади

Розділ працює на основі індикаторів розвитку громади, що ви їх вносите в профілі громади. Тут кожен відвідувач може обрати собі громаду (громади) у відповідності із своїми потребами (наприклад для туризму, переїзду чи інвестування) по 40 індикаторах (кількість індикаторів буде поступово зростати для того, щоб кожна громада могла себе показати для зовнішнього світу і, як наслідок, знайти свою аудиторію та своє місце під сонцем (як би пафосно це не звучало).

Інвестиційна карта громади

Узагальнений розділ про ті об’єкти (наприклад земельні ділянки, добудовані і не добудовані будівлі, майнові комплекси) та проекти розвитку громади, у які б ви бажали залучити інвестора. Власне пошук будь-якого інвестора розпочинається з пошуку та опису самих ідей для інвестування. Зверніть увагу, що виставляючи свої проекти на Світ Громад, ви потрапляєте в поле зору інвесторів, які перебувають в активному пошуку тих чи інших можливостей для інвестування по всій Україні.

Ваші відгуки та пропозиції

На основі ваших відгуків та пропозицій, ми формуватимемо подальший план розвитку Світу Громад. Тому дуже вас просимо, не шкодуйте для нас інформації про ваші потреби, які б ми могли задовольнити з допомогою Інтернет-проектів та сучасних технологій.

Продукти громади

Це те, що ви виробляєте. Окрім товарів, це можуть бути послуги а також події (івенти). Наприклад продуктом громади може бути фестиваль, що проводиться на її території. Або ярмарок, або виставка, або конференція. Головна мета цього розділу – показати те, що ви продукуєте (виробляєте) і допомогти вам це якнайдорожче продати. Продукт громади – це те, за рахунок чого живе і має розвиватись ваша економіка.

Усі питання та пропозиції надсилайте на електронну адресу громадської організації «Інститут Політико-Інформаційних Досліджень» (яка власне і здійснює цей проект): info@ipid.org.ua. В залежності від характеру листа, він буде адресований відповідному спеціалісту.